2.1. Interiérový obkladový laminát

Stabilit Europa, s.l.u.
www.stabiliteuropa.com

Obchodní zastoupení STABILIT Europa pro CZ a SK

Stabilit, divize společnosti Verzatec Group, je předním světovým výrobcem sklolaminátových panelů z polyesterových pryskyřic  vyztužených skelnými vlákny (Fibre-reinforced plastic – FRP).

Nabizené materiály:

Obkladové interiérové panely z FRP

Efektní a vysoce efektivní řešení vnitřních povrchových úprav objektů. Obkladový materiál je odolný vůči skvrnám, škrábancům bakteriím a plísním,  je vysoce nárazu odolný díky vnitřní struktuře FRP, je nerozbitný, nepraská a neláme se.

Glasliner®

Interiérové plastové obklady Glasliner® v hladkém lesklém provedení nebo se  strukturou omítky. Materiál s vrchní ochrannou povrchovou vrstvou Gel-Coat, na spodní straně s úpravou Corona treatment pro lepší adhezi při lepení. Je vhodný pro univerzální obklady interiérů.

▪ K dispozici v panelech o rozměrech 1.22m x 2.44m  nebo v rolích , tl. 1,5 mm/ 1,8mm/ 2mm . V barevném provedení RAL

Symmetrix®

Interiérové sanitární plastové obklady Symmetrix® v dekoru dlaždic jsou ideální pro komerční  aplikace, jako jsou kuchyně, koupelny a WC, jídelní prostory apod. a rovněž i pro všechny další objekty a prostory, kde jsou doposud užívány keramické obklady. Nabízí vynikající vzhled, lepší než keramické obklady a to za konkurenceschopnou cenu, s významnou výhodou komfortu a úspory času při instalaci a s minimálními náklady na údržbu. Inovativní vrchní hladká krycí vrstva Sani-Coat utěsňuje povrch, zabraňuje znečištění spár.

▪ K dispozici v panelech o rozměrech 1.22m x 2.44m x 2.4mm, v barevném provedení   dle RAL

Artizan®

Plastové obklady Artizan® umožňují vytvářet různá prostředí interiérů. Speciální struktura materiálu Artizan® z něj činí vysoce kvalitní obkladový materiál vyniká nejen atraktivním designem, ale rovněž disponuje  všemi výhodami materiálu FRP, a to především komfortem a úsporou času při instalaci, snadnou údržbou a konkurenceschopnou  cenou. Základní nosné materiály a rovněž i povrchové vrstvy na bázi melaminu vytváří pevnou strukturu desky a tím vysoce odolný, trvanlivý a vzhledově velmi atraktivní produkt. Vrchní vrstva Sani-Coat vytváří hladký povrch se snadnou údržbou a čištěním

▪ K dispozici v panelech o rozměrech 1.22m x 2.44m x 2.4mm, v základní škále dekorů.

Podrobné informace o nabízených materiálech, fotogalerie, reference a rovněž technické, mechanické a chemické specifikace výrobků, jsou dostupné v katalogu výrobků a technickém listě na stránkách  www.stabilit.com

Příslušenství

VD „ Slezská Hořina“ Brumovice nabízí i příslušenství – PVC a hliníkové spojovací a zakončovací profily, lepidla a tmely.

Realizace

VD „ Slezská Hořina“ Brumovice  nabízí i kompletní realizaci instalací obkladů interiérů stěn.  V případě potřeby jakýchkoliv doplňujících informací, prezentace produktů nebo zájmu o realizaci instalace, nás, prosím, kontaktujte.

Laminát pro výrobu nástaveb

Steeliner®

Konstrukční materiál z polyesterových laminátů vyztužených skelnými vlákny ( Fibre-reinforced plastic – FRP), vyráběný kontinuální výrobou. Materiál je určený pro kompletní realizaci nástaveb dodávkových a nákladních automobilů..

Materiál Steeliner je dodáván v rolích –  délka role 60 nebo 100 m, výška role: ≤ 2,60m

Nebo v deskách – délka 2,4m až 3,0 m / šířka 1,20 m .

Standardní barva bílá – minimální odběr 200m2.
Jiná barva dle vzorníku RAL – minimální odběr 500m2

K dispozici je v následujích provedeních:

STEELINER FOR EXTERIOR WALLS (pro exteriéry)

Označení: GLOSSY 

Horní – vnější strana s hladkým povrchem, s  povlakem  Acrygel – úpravou proti barevnému stárnutí a UV záření. Vnitřní struktura se zvýšeným podílem objemu skelných vláken pro vyšší pevnost a mechanickou odolnost, s mřížkou (Veil ) pro strukturovaný povrch s uspořádanými vlákny. Spodní strana s  úpravou pro lepší adhezi při lepení ( Corona treatment). Dodáváno s ochrannou plastovou krycí folií na vnější straně. V tloušťkách: 1,5 mm a 1,9 mm.

STEELINER FOR INTERIOR WALLS (pro interiéry)

Označení: STANDARD SMOOTH

Horní – vnější strana s hladkým povrchem, s povlakem  Gelcoat. Vnitřní struktura s mřížkou  (Veil ) pro strukturovaný povrch s uspořádanými vlákny. Spodní strana s  úpravou pro lepší adhezi při lepení ( Corona treatment). Dodáváno s ochrannou plastovou krycí folií na vnější straně. V tloušťkách: 1,5 mm a 1,9 mm.

STEELINER FOR INTERIOR WALLS (pro interiéry)

Označení: STANDARD EMBOSSED 

Horní – vnější  strana se strukturovaným reliéfním povrchem  s „omítkovým“ dekorem. Na spodní straně s úpravou pro lepší adhezi při lepení ( Corona treatment). V tloušťkách: 1,5 mm a 1,9 mm.

STEELINER FOR INTERIOR WALLS ( pro interiéry)

Označení: WITH WOVEN ROVING TISSUE

Horní – vnější  strana s hladkým povrchem,  s povlakem  Gelcoat .Vnitřní struktura s  vyztužením rovingovou tkaninou RW pro zvýšení pevnosti a flexibility a s mřížkou (Veil ). Spodní strana s úpravou pro lepší adhezi při lepení ( Corona treatment). Dodáváno s ochrannou plastovou krycí folií na vnější straně. V tloušťkách: 1,5 mm , 1,9 mm a 2,3 mm.

STEELINER FOR NON-VISIBLE ZONES ( pro podhledové plochy )

Horní – vnějši strana s hladkým povrchem, bez mřížky ( Veil), s povlakem Gelcoat, Vnitřní strana s úpravou pro lepší adhezi při lepení ( Corona treatment). Dodáváno s ochrannou plastovou krycí folií na vnější straně. V tloušťkách: 1,5 mm a 1,9 mm.

STEELINER FOR ROOFS ( pro střechy)

Označení: SEMITRANLUCENT ( milky white ) Materiál s hladkým povrchem, s povlakem  Gelcoat. Vnitřní struktura s  mřížkou (Veil ). V tloušťkách: 1,5 mm.

Označení  TRANSLUCENT ( crystal) Průsvitný materiál s hladkým povrchem, s povlakem  Gelcoat. Vnitřní struktura s  vyztužením rovingovou tkaninou RW a s mřížkou (Veil ). V tloušťkách: 1,5 mm.


Pozn: Steeliner obsahuje 23% skelných vláken, Glasliner pouze 14%


Versalit®

Konstrukční materiál FRP ( z polyesterových laminátů vyztužených skelnými vlákeny), vyráběný nekontinuální výrobou. Materiál je dodávaných v rolích, určených pro realizaci nástaveb dodávkových a nákladních automobilů. Pevný a odolný materiál určený pro exteriéry.  Velmi  lesklé a hladké provedení, s úpravou proti barevnému stárnutí a UV záření.

K dodání v rolích délky 60m, výšky do 3200 mm, tl.1,9mm, v  barevném provedení bílá Artik…