Jelikož jsme výrobci polyuretanových systémů, jsme zároveň výrobci a dodavatelé polyuretanových sendvičů s různorodou povrchovou skladbou. Jedná se zejména o následující povrchové možnosti:

  • laminát, kde síla je od 1- 3 mm dle přání a požadavku zákazníka. Základní barva laminátu je bílá v barvě RAL 9010. Pokud se jedná o dodávku barevného laminátu je nutno zadat barvu dle vzorníku RAL, ovšem minimální množství je 500 m2
  • jakékoliv dřevěné materiály jako je překližka, OSB desky, dřevotřísky, dřevoštěpky atd.
  • nerezové plechy, Al plechy, Fe plechy a další plechové materiály

Uvedené sendviče Vám jsme schopni vyrobit v různých tloušťkách dle přání a v rozměrech: šířka 3100 mm, délka 10.000 mm

K výrobě uvedených sendvičů se zásadně používá polyuretan o vyšší pevnosti a objemové hmotnosti 50 kg/m3,před výrobou sendvičů je vzhledem k vysoké kvalitě lepení drážkován. Do uvedených PUR sendvičů jsme schopni zakomponovat různé výztuhy, dřevěné, kovové, plastové atd. Tyto sendviče vyrábíme na podkladě dodané technické dokumentace nebo jsme schopni tuto dokumentaci zpracovat dle požadavku zákazníka.

Ke všem dodávaným materiálům dodáváme technické a hygienické atesty, včetně prohlášení o shodě.

Polyuretanové sendviče dodáváme k jakýmkoliv účelům, zejména pro automobilový průmysl k výrobě nástaveb, přívěsů, chladicích i mrazicích, dále pro stacionární boxy, gastronomii atd.