KIT sestavy

Jsme výrobci sendvičových polyuretanových panelů, zároveň dodavatelé kompletních nástaveb na vozidla. Uvedené nástavby dodáváme ve formě KIT sestav, kdy dodáváme nejen uvedené panely, ale kompletní dodávky sestav, kdy odběratel postaví kompletní nástavbu na podvozek.

Konstrukce a materiál:

Kit izotermické nástavby je vyroben z izolovaných panelů o síle dle přání zákazníka, většinou pak o síle 40/60 mm, které tvoří přední stěna (výztuha pro agregát), boční stěny, strop, zadní nerez rám včetně dvoukřídlých dveří s nerez panty a vnitřními uzávěry popř. vnějšími tyčovými uzávěry. Podlahu tvoří samonosný panel o síle 75 mm, nebo 100 mm. Izolovaný panel je složen z oboustranného laminátu, kde izolaci tvoří polyuretanové jádro, standardně v barvě bílé, RAL 9010 s hygienickým atestem pro nepřímý styk s potravinami. Vnější lemování kitu nástavby je řešeno lištami – laminát RAL 9010, Al lišty – elox.

FNA

Tyto nástavby slouží zejména k převozu potravin, kde je nutno zachovat požadovanou chladící teplotu  dle požadavku.

U těchto nástaveb se používají nejčastěji polyuretanové panely síla 60 mm nebo kombinace 60/40 mm, kde podlaha je izolovaná síla 80-100 mm.

FRC

Uvedené nástavby slouží k převozu mražených výrobků a PUR panely mají sílu 80 mm, podlaha izolovaná síla 100 -130 mm.

Maso ve visu

Uvedené nástavby slouží k převozu masných produktů, které jsou zavěšeny pod stropem na speciálních pojezdových drahách.

Uvedené nástavby mohou být chladící nebo mrazící dle požadavku

 

U všech těchto nástaveb se do polyuretanových sendvičů používá polyuretan o objemové hmotnosti 60kg/m3,desky jsou speciálně drážkovány

Ohledně vyšší přilnavosti při lepení. Vnitřní i venkovní laminát je v síle 2 mm, který vykazuje větší pevnost. U polyuretanových panelů jsou

Všechny spoje PUR desek jsou  zámkovány a tím    nedochází ke vzniku tepelných mostů. U enormního namáhání stropu při nástavbě

Maso ve visu, jsou boky vyztuženy výztuhami, které jsou rovněž vyvěnovány polyuretanem.

Od října tohoto roku začínáme používat nový typ těsnění dveří, kdy těsnění je v rozích svařeno, čímž je odstraněno odlepování. Zároveň jazýčky tohoto těsnění jsou pokryty teflonem ohledně snazšího zavíraní.

Umístění chladících agregátu jsme schopni nabídnout řešení integrovaným zubem otevřeným nebo zavřeným.

Pojízdné prodejny

Zákazníkům vyrobíme rovněž kompletně vybavené pojízdné prodejny s chladícími i mrazicími, odděleným boxy.

1.1.1        Obytné přívěsy

Nabízíme výrobu obytných přívěsů za osobní vozidla, kde se jedná o přívěsy pro dvě osoby a které jsou v různém vybavení.

Dle požadavků odběratele.

1.1.2        Playwood panely

Našim odběratelům nabízíme tyto panely, které jsou vyrobeny z VDV překližek, které jsou známkovány a oboustranně pokryty.

Nalepeným laminátem síly, 1,8 mm. Uvedené panely jsou síly  odvíjející ze síly těchto překližek, což je 9,12,15,18,21 mm.

K těmto rozměrům je třeba připočíst síla oboustranného laminátu a lepidla, což činí cca 4 mm.

1.1.3        Podlahy

Jelikož polyuretanové sendviče jsou součásti dodávek pro automobilové nástavby, součásti těchto dodávek jsou samonosné podlahy, které jsou navrhovány a vyráběny dle požadavku zákazníka a dle účelu ke kterému mají sloužit. Vyrábějí se  jako izolované od síly 40 mm až po sílu 130 mm. Jako izolační materiál se používá námi vyráběny polyuretan, kde součinitel tepelné vodivosti je 0,022 W/mK.

Nedílnou součásti těchto samonosných podlah je jejich povrchová úprava, kde jsou tyto možnosti:

  • protiskluzový laminát drsný
  • klasická hladká litá podlaha
  • litá podlaha s protiskluzovou vrstvou
  • Al slzičkový plech

1.2        Kompletace nástaveb přímo na podvozky

Dalším produktem je postavení nástavby na podvozek zákazníka, kdy postavíme požadovanou nástavbu na dodaný podvozek. Projektovou dokumentaci zajistíme nebo případně vyrobíme dle dodané dokumentace. Vyrábíme nástavby chladírenské, mrazicí, prachotěsné, maso ve visu, pojízdné dílny, speciální přepravníky, kontejnery, obytné nástavby, sanitní nástavby, vojenské kontejnery a další speciální nástavby.